Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 12. 2009.   #23
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Ja sam pre mesec dana pokrenuo gotovo identicnu temu...ali neciji carobni stabic ju je pretvorio u "secanje".
No nije bitno...evo moja iskustva od pre dve nedelje.
Stariji sin, srednjoskolac pokupio, drugi dan mladji osnovac prepisao od njega, treci dan setajuci od jednog do drugog pokupio i ja tata (barem tako pise), cetvrti dan poljubih zenu kad je dosla s posla i tako uvalih i njoj.
Svi za sve...trajalo po 3-4 dana sa blagom temperaturom i malo kaslja, bez bolova, nemoci, gubitka apetita i ostalog loseg sto inace ide uz grip. Kontam da smo pokupili taj praseci virus kad smo se svo cetvoro tako brzo zarazili - kazu da je on 5 puta zarazniji. Inace smo zdravi i sportski tipovi. Moj vam je savet da ukoliko nemate neku hronicnu bolestinu i niste u rizicnim grupama, raspitajte se u okolini ili kod komsija ko boluje, pa obidjite ih malo, onako uz kaficu i pricicu, pokupite ovaj blagi virus i nek odradi on svoje a vas imunitet svoje. Onda ne razmisljajte vise o svetskim farmaceutskim zaverama, Miskovicima i vakcinama nego zivite zivot punim plucima.
Ponavljam...sve ovo ako ste u dobroj formi i potpuno zdravi.
Srecno uz moj recept.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!
3banchi je offline   Odgovorite uz citat