Pogledajte određenu poruku
Staro 23. 03. 2011.   #9
_korso_
profesionalac
Qualified
 
Avatar _korso_
 
Datum učlanjenja: 21.06.2007
Poruke: 166
Hvala: 27
42 "Hvala" u 23 poruka
_korso_ is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao nn.nn Pogledajte poruku
Ako pričamo o Lenovo računarima npr, a verovatno je slično i za druge značajnije vendore, nema baš uvek i sve u radnji. Zato je nekad korisno da pitaš (a još i više ako znaš koga da pitaš). Najbolje je pronaći nekog premium business partnera i videti sa njima. Ne samo da mogu da naruče robu koja nije na lageru, već kad nešto uvezu za poznatog većeg kupca (biznis serije) znaju ponekad da naruče i koji primerak više, pa može da ti padne šaka neki zanimljiv primerak. Osim toga, kod naručivanja imaš priliku da u dobroj meri prilagodiš specifikaciju računara svojim potrebama, što baš i nije slučaj kad kupuješ u običnoj radnji.
Upravo sam to i uradio za Della . Raspitao se, okrenuo jednu prodavnicu (u koju imam mozda malo vise poverenja nego u druge), oni okrenuli uvoznika, ja sastavio masinu i kada je i ako budem narucio, stize za 2-3 nedelje.
Dok Mac mogu da pazarim za najvise 5-7 dana.

- Offtopic
Inace ne znam ni sam zasto, stvarno imam neku odbojnost prema Lenovu. Nista racionalno, jednostavno neki takav osecaj. Gledao sam modele i nisam nista slicno nasao sto je u rangu gore navedenog Della. Ne kazem da nema, mozda ima cak i jeftinija a odlicna masina, vec da ja nisam nista nasao da mi zapadne za oko kao po deseti put pomenut gore navedeni Dell.
I da dodam da ako neko mozda moze da preporuci i neki Lenovo, slobodno neka kaze. Samo da ne odemo u debeli offtopic.
__________________
Twitter
_korso_ je offline   Odgovorite uz citat