Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 03. 2011.   #31
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Meni to sa OS-ovima dođe ko sa mobilnim telefonima. Ko koristi Sony Ericsson hvaliće ga do neba, ko koristi Nokiu njemu je ona najbolja. Za mene je lično Siemens bio zakon po svom softveru.

No jednom kad promenite telefon, posle par dana korišćenja naviknete se i na novi softver i ukapirate da i drugi telefoni mogu da primaju pozive i šalju SMS poruke.

Tako posle kraćeg druženja sa Mac OS X mogu da kažem da je meni sve to isto samo malo drukčije i sve je stvar navike i iskustva. Da idem na pusto ostrvo poneo bih sa sobom Windows 7 jer ceo život koristim Windows.

Što se samog hardvera tiče, ja sam nedavno kupio MacBook AIR 11". Trebalo je da mi posluži kao ulaznica u Mac svet i razvoj iOS aplikacija. No kako stvari stoje, za iOS neću baš imati vremena skorije, ali sam zato dobio jedan super notebook. Kvalitet izrade i forma pakovanja je, barem u slučaju AIR-a, nešto što zaista ostavlja utisak. Sve to uz odličnu tastaturu koja ne obećava na prvi pogled, i odličnu autonomiju baterije, naročito kada se prešaltujete sa HP-a Naravno sve ima i svoju cenu.

Da napomenem samo da nikad nisam bio neki Apple fan, niti sam danas. Uvek sam se ložio na Thinkpad, evo i danas gledam na novi Thinkpad X220 i ide mi voda na usta :P, mada ću se posle AIR-a teško vratiti na neki debeli notebook.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat