Pogledajte određenu poruku
Staro 16. 06. 2005.   #1
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default Znacaj Internet nagrada

Koje je vase misljenje o znacaju Internet nagrada? Da li su Internet nagrade tzv. win-win situation? Koje su po vama najznacajnije Internet nagrade?

Ja mislim da je veoma korisno kada neki pojedinac i kompanija dobiju priznanje od renomiranih kompanija ali isto tako te Internet nagrade veoma puno koristi mogu da donesu i organizatorima. Cinjenica je da je na Internetu mnogo bezvrednih nagrada koje ne donose nikakvu korist za one koji je dobiju samo su u sluzbi promocije sajta koji daje te nagrade. Mnoge kompanije (cesto i one koje uzivaju ugled u svojoj bransi) naplacuju laureatima to sto im dodeljuju odredjeno priznanje.

U ovoj poruci sam postavio informaciju o dve znacajne nagrade iz emarketinga koje su znacajne iz prostog razloga sto ih organizuju i dodeljuju renomirane kompanije a birane su glasovima mnogobrojnih posetilaca.

Referentni emarketing sajt ClickZ tradicionalno organizuje izbor za najbolja resenja iz sveta emarketinga. Tako je i ove godine. Mozete videti listu finalista i glasati za svoje omiljene servise ovde

Kada smo vec kod nagrada da napomenem da jedan drugi odlican sajt iz marketinga & PR MarketingSherpa tradicionalno organizuje izbor za najbolje blogove. Ovde mozete videti koje blogove su citaoci MarketingSherpa-e izabrali kao najbolje.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat