Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 12. 2009.   #24
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

@3banchi: Ti kao mladi u UK koji su pravili swine flu zurke da bi se namerno zarazili Ne znam samo sta smatras pod "potpuno zdravim" i ko moze biti potpuno siguran da je "potpuno zdrav"? Ja sam siguran da vecina od nas da ode na detaljan pregled da bi svakom mogli nesto da kazu, u najvecem broju bi to bilo bezopasno ili nesto sto se lako ispravi ali mislim da je malo ko danas "potpuno zdrav". Cak se ni onda ne moze adekvatno predvideti kako ce organizam da reaguje. To ako si imao blago povisenu temp. tipa 37.5 najverovatnije nije bio svinjski grip iako bi za tebe sada sigurno bilo bolje da jeste bio.

Stvar je u tome sto kao i sve stvari u zivotu ni ova nije ni crna ni bela - deluje da je jako preuvelicana stvar i mnogi misle zbog sveopste zarade odredjenih interesnih sfera, sto je opet manje ili vise tacno ali ne treba zaboraviti da po nekim izvestajima je bilo i onih koji su bili kako kazu "potpuno zdravi" i bili mladi pa su nazalost umrli. Naravno, ne treba zaboraviti ni da sezonski grip svake godine odnosi puno zrtava na globalnom nivou zbog komplikacija koje moze da izazove ali se o tome ne pise toliko.

Imam utisak da cemo svakih par godina, ako ne i cesce biti svedoci, potencijalnih pandemija ili potencijalnih pretnji po zdravlje. Svako ce iz toga moci da izvede svoj zakljucak.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat