Pogledajte određenu poruku
Staro 10. 02. 2008.   #22
Miloje Sekulic
smetalo blebetalo
Master
 
Avatar Miloje Sekulic
 
Datum učlanjenja: 04.09.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 723
Hvala: 48
60 "Hvala" u 39 poruka
Miloje Sekulic će postati "faca" uskoro
Cool

Citat:
Originalno napisao Nikola Vavic Pogledajte poruku
jer je model sajtova kao Naslovi veoma redak.
Tehnologija i Miloševo znanje i posvećenost to omogućavaju. To je izuzetak koji potvrđuje pravilo.

Ako pogledate sajtove koji "razvaljuju od reklama" kao što je Krstarica, B92.net i...nešto ne mogu da se setim... to su, agencije, preduzeća, poslovni subjekti. Sa stalno angažovanim osobama, razrađenim poslovnim procedurama, sedištem, itd. Infostud takođe, mada ne znam koliko takav poslovni model spada u ovu temu. I toga će biti sve više. Bilo da se ovde razvijaju, bilo da su uvozni.

Respect za Burek ii ES ali kad pogledate malo bolje i to je neka vrsta (communty) firmi. Postavlja se veliko pitanje šta će se sa njima desiti kada velika lova počne da dolazi, jer se zasnivaju na principu dobrovoljnog i besplatnog učešća velikog broja ljudi koji ih održavaju živim i dobrim.

Ono što hoću da kažem je da se za "veliki talas" novca koji ce zapljusnuti domaći internet mora pripremiti pretvaranjem sajtova na koje će se taj talas sručiti u ozbiljne firme sa stabilnim poslovanjem... ili talasa uopšte neće biti Bojim se da samo velika poseta sajtu nije dovoljna da se oglašivači odluče za njega. Kako se ono kaže "Kapital je plašljiva zverka".

Off Topic: Nije mi cilj da bilo koga zaplašim i odvratim od pokretanja neke online priče. Drago mi je ako neko stane pa razmisli posle čitanja ovoga.

Poslednja izmena od Miloje Sekulic : 10. 02. 2008. u 17:56. Razlog: dodat offtopic
Miloje Sekulic je offline   Odgovorite uz citat