Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 02. 2008.   #29
Dragan Varagić
Moderator
Master
 
Datum učlanjenja: 07.08.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 631
Hvala: 25
76 "Hvala" u 50 poruka
Dragan Varagić će postati "faca" uskoro
Default

Iz pomenutih razloga u ovoj diskusiji (količina para u trenutnom opticaju na Webu) Živaljević je tako intenzivno pričao (i krstio se) sa Mileusnićem i Zirom - Kako to oneman band? Čovek ima ekipu ljudi, enormne troškove, ali polako ih sustiže - Pakom.com (posebno pravno lice) imao je promet na sajtu u novembru prošle godine 184.000 EUR. Ali, to nije advertising model...

Ponavljam već više puta da strategija online poslovanja koja se zasniva ISKLJUČIVO na advertising modelu zarade, nije dobra strategija! Evo, sve je više ozbiljnih domaćih affiliate modela zarade... Pa, videćemo.

Stojim iza tvrdnje da bez službe komercijale ne može ozbiljno da se radi adverzajzing model zarade, a na Webu je uglavnom priča tipa - ja sam odradio sajt i menadžujem ga, samo mi još treba da radim sa ljudima Karikiram, ali je veoma blisko onome šta se dešava...

Ima investitora s vremena na vreme, a ima onih koji "prelivaju iz drugih poslova", i onih koji su uložili neka odvojena sredstva za Web. Shvatio sam da kod nas sve ide polako, pa i web biz priča, ali ide u dobrom pravcu, kao što kaže Mileusna...
Dragan Varagić je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Dragan Varagić za poruku: