Pogledajte određenu poruku
Staro 02. 10. 2008.   #26
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

Postujem tvoje misljenje, iako proizilazi iz toga da je samo meni bitno da postoji takav servis, kao da je moj sajt najposeceniji sajt Srbije. Ja i ovako svim zainteresovanim (kao i verujem vecina drugih vodecih sajtova Srbije) bih poslao pomenute statistike a servis tog tipa postoji vec, samo zasnovan na drugim, mnogo manje pouzdanim kriterijumima.

A ja sam ovakav servis jos predlagao u B92 kada i nisam imao sajt koji vodim, i da se dobro promovise kako bi se na taj nacin promovisao i znacaj online oglasavanja, tako da tvoja konstatacija nije na mestu, ali opet, ne ljutim se, ovo je samo for the record.

Nema veze, ne mora niko da ucestvuje u ovome, gledacu da se realizuje servis ovog tipa (na ovaj ili onaj nacin) pa oni koji budu hteli ce biti u tabeli. Postoje slicni servisi u mnogim zemljama, u nekim zemljama sajtovi cak placaju clanarinu da bi bili u listi, zbog bandwidtha (u zavisnosti od ostvarenog saobracaja) a ovde se predstavilo da je ovo neki elitisticki projekat koristan svega za nekoliko sajtova.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 02. 10. 2008. u 21:25.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat