Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 07. 2006.   #21
Djuki
profesionalac
Professional
 
Avatar Djuki
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Pancevo
Poruke: 251
Hvala: 60
47 "Hvala" u 34 poruka
Djuki is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za Djuki Pošaljite poruku preko Skype™ za Djuki
Default

Nisam pesimista u vezi bloginga u Srbiji, ipak šta je Hrvatska uspela da uradi sa blogosferom kod njiih. To isto može i ovde ali samo su potrebni kvalitetniji blog servisi i mreže, i naravno ljudi koji će to podržati i prihvatiti na pravi način.

Hvala svima na kritikama i podršci, ako imate neki predlog voleo bih da cujem.

I naravno, ko želi da piše o stručnim temama na TvojBlog mreži neka me kontaktira.

Citat:
Originalno napisao ivanhoe
@Djuki: imam iskustva sa WPMU dosta jer odrzavam blogtastic.com (sajt je klijentov, ali sav customizing na njemu sam ja radio). WordpressMU je cisti hack Wordpress-a, kreira zasebne tabele (njih 8 ako se dobro secam) za svakog novog korisnika, tako da meni na blogtastic.com trenutno postoji oko 50000 tabela. Svaki pokusaj da backupujes toliko tabela zahteva da se ugasi baza, jer ni jedan tool ne moze da podnese toliko tabela.
Da veoma loš pristup, is b2evolution pruža sve ovo sa bolje odrađenom bazom, jedino im je dokumentacija i podrška lošija strana.

Citat:
Originalno napisao oliver
da, zasto prvo stoji "reklamirajte se", pa onda "blogeri",
nešto mora prvo, a zašto ne "reklamirajte se " ?

Citat:
Originalno napisao artur_dent
Bottom line
Nešto što jedan comuniti čini posebnim čitaj uspešnim su definitivno ljudi.
Uzmimo samo primer dragog nam dpt-a, jelte. Ukoliko na TvojBlog mreži uspe da se okupi dovoljno intresantna ekipa, koja ima šta da kaže i pri tome ume to da kaže na jedan pitak i razumljiv načim, we have a winner! U suprotnom ... ma nećemo ni da pričamo o tome...
Slažem se ljudi su najvažni faktor koji će uticati na naš kvalitet.
__________________
Blog | Facebook | Twitter | PHP Srbija
Djuki je offline   Odgovorite uz citat