Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2011.   #17
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

za razliku od C-a koji je resavao vrlo konkretne probleme, po meni HAML resava problem koji ne postoji...

ali naravno niko nikom nece da brani da uci i koristi sta god zeli, samo je ovde bilo pitanje "vredi li", a ja mislim da ne vredi... ti mislis da vredi... sve je to super, jer su prvo ukusi razliciti, drugo koristimo razlicite jezike, a i imamo razlicit nivo iskustva u razlicitim okruzenjima...

EDIT: Pretece me degojs

EDIT2: Mozak se vremenom trenira da prepoznaje odredjene paterne, to je ono: "ako dovoljno dugo gledas matrix..". Ja sam dovoljno dugo gledao xml/html da ja tu ne vidim znakove, nego vidim strukture (a verujem da je isto i sa vecinom ljudi ovde). Problem sa svakim novim vidom zapisa je sto covek mora da utrenira mozak ponovo da bi mogao to da koristi, to je problem sa svim radikalno drugacijim pristupima. Meni je HAML necitak. Verovatno kad bih sad naterao sebe da ga korsitim 4 meseca da bih se navikao, ali sumnjam da bi mi postao mnogo citkiji od html-a, a to da li ima 300 ili 400 karaktera mi je potpuno nebitno, tome sluzi auto-complete...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.

Poslednja izmena od ivanhoe : 21. 10. 2011. u 20:16.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat