Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 02. 2010.   #4
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 21.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Pa ne znam, mislim da ako nemaju neki zaštićeni TM u svetu, i to iz perioda pre nego ste vi registrovali domen, u šta čisto sumnjam, ne verujem da imaju i neki žig zaštićen u Srbiji, baš i nemaju neke jake argumente za .com.

Vi čak i ne zloupotrebljavate njihov "brend", sajt ipak ima drugu namenu i nije im ni u kakvoj konkurenciji (osim što je na Googlu ispred njihovog, što predpostavljam da ih najviše boli). Naravno da će sajt koji se zove grafikum da se bavi grafikom, sigurno neće kikirikijem.

Samo ime kompanije ne znači ništa jer i nije jedinstveno, mogu da postoje Grafikum d.o.o. Beograd i Grafikum d.o.o. Subotica kao dva posebna i nevezana pravna lica. Uz to i neki preduzetnik može otvoriti Agenciju Grafikum.

Sve mi to liči na pretnju praznom puškom i na igranje na kartu straha "malih" od "velikih". Da ste registrovali plazmakeks.com pa da razumem. Šta bi radili da je domen registrovao neko iz Hrvatkse?! Da il bi i onda pominjali tužbe?
mileusna je offline   Odgovorite uz citat