Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 08. 2010.   #95
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Vladimir Rodic Pogledajte poruku
smesno mi je sto ove stvari vise zanimaju ljude nego programiranje i sto su ovakve teme najaktivnije
Tebi je nešto mnogo smešno, a? Misliš da developere mora da interesuje isključivo programiranje? A ovakve teme su najaktivnije jer se tu konačno uključe neki koji se slabo javljaju na stručne teme, da pokažu i svoje pedu.

A onda se uvek jave neki koji "ne razumeju zašto se priča o tim glupostima" a redovno čitaju "gluposti" i imaju potrebu da kažu drugima da su to gluposti.

Citat:
Originalno napisao Vladimir Rodic Pogledajte poruku
A drugo mi je smesno upravo cinjenica da bi ljudi ovde trebali da imaju malo veci IQ a drve u prazno i pisu sastave o rezimima na IT forumu i
Pa sada, "u prazno"? Ako ti ne razumeš to ne znači da je "u prazno"

Citat:
Originalno napisao Vladimir Rodic Pogledajte poruku
obicno cenim tvoje poruke, ali ovde si ga bas lupio
Mister, da nisam bio na odmoru sada bih ti rekao da me boli bulja šta ti misliš o mojoj poruci, ali pošto sam se lepo odmorio - to ti nikada ne bih rekao.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat