Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 12. 2005.   #14
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Citat:
Originalno napisao Ilija Studen
Biti prilično upućen ne znači nužno znati sve, slažeš se? Smatraš li sebe prilično upućenim PHP programerom? Koliko PHP biblioteka nisi koristio, za koliko ne znaš čemu služe, da li si iskoristio sve potencijale koje ti PHP kao jezik pruža? Ja se upravo iščudiš šta sve runkit može

No dobro, da opet ne odletimo u offtopic.
Aj' da odgovorim i tebi, mada, kao što vidiš, preti opasnost da me optuže da sam te "uzeo na zub" - samo tebi pišem poslednjih dana

Koristio sam samo 2 PHP aplikacije, ovaj forum i phpMyAdmin (iako imam svoj surogat za ovo drugo, pa čak i za prvo). Iskreno, ni ne pada mi na pamet da koristim bilo šta više ako "absolutno" ne moram.

Nisam ni iskoristio sve potencijale PHP jer je to jednostavno nemoguće. Recimo, skoro 15 godina radim u Photoshop-u, još uvek ima funkcija koje nisam ni jednom upotrebio u produiktivne svrhe - već samo iz radoznalosti. Ali opet znam da postoje i čemu služe - pa kažem da sam "prilično upućen" u PHotoshop na primer - zato kažem da je čudno kada kažeš da si "prilično upućen" u neku oblast a za neke stvari nisi ni znao da postoje.

Nothing personal, it's only business

A znaš i sam, rekao sam ti, šta mislim o svim tvojim Symphony, runkit, munkit, ... blah blah blah. Eto možeš da me nazoveš i "prvorazredni drkadžija" - ja ipak više volim svojeručno
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat