Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 03. 2009.   #9
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Citat:
Originalno napisao Nemanja Avramović Pogledajte poruku
^^ nemaš R u domenu/nazivu
just-anotheR-sn.com

Slažem se sa nixom, treba više informacija, da li je SN za sve, tinejdžere, poslovne korisnike, domaćice..? Nije baš jasno ni da li je domaći SN ili za strano tržište, mada po nekim uslovima čini mi se da je za domaće tržište. Opet bitno da li samo Srbija ili i region i sl. Mislim da ipak osnivači mogu da daju najbolje ime...

Slažem se i za "klimavi" budžet. Recimo da ja pronađem neki super slobodan .com domen i da mi se sviđa. Više ću zaraditi ako ga kupim i ponudim na nekoj aukciji nego tih 50 EUR.

Neki dobar slobodan .com je teško naći, na vašem mestu pre bih pogledao šta se nudi na prodaju za nekih $500-$1000 mislim da ima finih domena za te pare. Zavisi i od budžeta, ali ako je ozbiljna priča onda će biti para i za dobar domen, ne bih na tome škrtario i tražio slobodan domen koji košta svega $9.

Mada kontam da je i ovaj konkurs i sve ostalo u neku ruku "teasing" i početak promocije.

Poslednja izmena od mileusna : 03. 03. 2009. u 22:39.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat