Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 11. 2006.   #72
Dejan Bizinger
Moderator
Wrote a book
 
Avatar Dejan Bizinger
 
Datum učlanjenja: 09.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.165
Hvala: 71
175 "Hvala" u 58 poruka
Dejan Bizinger će postati "faca" uskoroDejan Bizinger će postati "faca" uskoro
Default

B92 i dalje podrzava projekat. Kad god i gde god ima slobodnih mesta moze da se stavi Humanost baner. Sad cu ponovo da stavim banere po sajtu. Letos je baner za Humanost bio mesec dana na prakticno najboljem mestu na sajtu, naslovna strana, ispod glavnih vesti, pozicija koja kosta 140 000 dinara. Sada je u fokusu Sigurna kuca jer je to B92 projekat ali ja to razumem ali i pored toga mogu i sada da stavim baner za Humanost gde hocu i gde ima mesta. Nisam hteo neko vreme da guram Humanost na mestima gde je baner Sigurne kuce kako bi i Sigurna kuca imala dobru promociju.

Sajt Velikog Brata nema veze sa B92.

Kontaktiracu ove nedelje i druge vece sajtove ako zele da daju podrsku projektu. Medjutim, moje misljenje je da onaj koji zeli da podrzi jedan ovakav projekat nema potrebe da ceka velike sajtove. Postoji 10-ak vecih sajtova u Srbiji a na hiljade i hiljade manjih. Kada bi mnogi od tih manjih sajtova napisao neki info o projektu u zbiru bi to bilo znacajno.

Meni podrska community-ja ne znaci zbog toga sto ce se info pojaviti na necijem blogu i sto cu time dobiti 40 klikova, nego zbog dobrog osecaja da znas da te ljudi podrzavaju. Bilo je i pre pokusaja za ovakav projekat pa nije uspeo, verovatno najvise zbog toga sto nije naisao na odgovarajuci odjek u javnosti i sto broj Internet korisnika nije bio dovoljan.

Planiram da krenem i sa offline promocijom.
__________________
Flirtic.rs - social dating baziran na testovima i anketama | Karike.com - upoznaj nove osobe

Poslednja izmena od Dejan Bizinger : 07. 11. 2006. u 00:29.
Dejan Bizinger je offline   Odgovorite uz citat