Pogledajte određenu poruku
Staro 31. 03. 2009.   #58
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Kada razmislim malo bolje, zapitam se "a zašto bi nosili posao sa sobom?". Da li pekar nosi mašine sa sobom, da li krojač ide kući sa platnom ispod miške, da li vozač uzme volan pa ga nosi gde god krene?

Da budem iskren do kraja, ja tu lekciju nisam naučio, i ne koristim laptop samo zbog toga što gde god odem imam spreman desktop a posao mi staje na usb disk. Jedini razlog zašto sam kupio laptop je da kada odem na letovanje / zimovanje da mogu tamo nešto da uradim ili da odgledam neki film ili nešto, moj laptop stoji već par meseci pored stola, poslednji put sam ga uključio u januaru kada sam hteo da uradim neki upgrade, pre toga početkom novembra... da mi ne treba tih 20-ak dana godišnje, skoro mogu da kažem da sam bacio pare. Ah da, koristio sam ga najintenzivnije dok sam ležao u bolnici 2 nedelje... odgledao sam sve sezone Prison Break i 4400. I sad skoro, kada sam ležao bolestan, koristio sam da odradim par tool-ova koji mi trebaju a nisam imao ranije vremena. Inače mi skuplja prašinu.

Mada, kada bih sada organizovao svoje radne navike iz početka, ne bih ni kupovao računar za sebe, verovatno bih koristio laptop i uštekam ga kod kuće, uštekam ga na poslu... jedino što je teži od USB diska, ali bar ne moram da kupujem po 1 deksotp za firmu i 1 za kuću.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat