Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 06. 2007.   #18
dootzky
profesionalac
Professional
 
Avatar dootzky
 
Datum učlanjenja: 11.10.2006
Lokacija: beograd, srbija
Poruke: 271
Hvala: 32
10 "Hvala" u 7 poruka
dootzky is on a distinguished road
Default

@ivan

- nazalost, nema nikakvih dugih "kobasica" u kodu, sve su kratki blokovi u fazonu:

- tr
- td - /td
- td - /td
- td - /td
- /tr

dakle redjao sam klasicnu tabelu :P

@MrSteel

upravo drugi su mi se i zalili da im je "komp previse opterecen u tom prikazu", pa ja rek'o: "Ma nemoguce!!!" i onda sam probao da simuliram to isto u IEu, i stvarno je zabagovao. :P


@robi-bobi
ukratko - ne zelim flame war u bilo kom smislu. ali leba ti nemoj braniti IE. ako ga ti volis, koristis, i podrzavas - fine. al' nema potrebe ovde za advocacy.

Citat:
IE definitivno ima svojih problema, koji nazalost postanu posle nasi problemi
- ne. problem je kada ti radis radis radis, pa se nesto *slucajno* ubaguje, pukne, stagod, ti restartujes app i sve radi normalno. to je problem.
IE je defektan. by design. period.

Citat:
kao sto rece cvele, i FF je daleko od idealnog browsera
- ne postoji takva stvar kao sto je idealan browser, zapravo - ne postoji nista idealno, zar ne?
ali ako vec gledas svet browsera, ako je FF/Opera 'daleko' od ideale, onda je IE beskonacno daleko, u smislu: drugi-kraj-galaksije-pa-jos-malo-dalje daleko.

Citat:
recimo: pre jedno godinu dana sam radio sajt u kome sam tokom developmenta stavio sve produkte u jedan select box. Bilo je nekoliko hiljada istih. FF se blokirao, IE jok
- verujem. i cenim to. seriously. jedno se pitam da li si "slucajno" radio pod ASP.NET-om?

Citat:
e, sad, neko koristi operu, neko FF, a neko IE (upravo gledah na videu prezentacije apple leoparda - njih 78%)
- to je nazalost tuga. juce je i moj cale rekao: "ej, kako da upalim onaj obicni browser, a ne ovu lisicu... tamo imam bookmarkove... ". to mozda ne govori puno o mom caletu, koji zna da igra sah i nista vise na kompjuteru, eventualno browsuje malo, ali ljudi su genijalno mnogo neiformisani. "obican browser"?!?! OBICAN?? wtf? ljudi ni ne znaju da postoje drugi. otud i ta *dominacija* IEa na trzistu. be real.

kada bi ti znao samo za Yuga, i eventualno za Ladu, i ti bi samo to vozio, vidis da svi isto to furaju u beogradu i to je to. nema drugih... zar ne?
onda ide kao: "bajo... postoje GOMILE alternativa, marki, proizvodjaca, modela..." - oh, really?!

ljudi ne biraju IE.
on im je serviran.

a obzirom da ne umeju, niti zele da se cimaju sa "onim *kompjuterima", onda nije ni cudo za takve stat-ove. :P




either way - odlutasmo mi u off.
pointless.

i nemoj da delite temu, stagod, nisam zainteresovan za gubljenje JOS dodatnog vremena na prepucavanje da li je IE smece ili ne (khm khm, sorry za pasivnu indikaciju), i ovako je dovoljno lose....

gubim ovde svoje vreme (dakle novac), i vas trud, vreme, znanje, dobru volju, i stvarno sam vam zahvalan svima, sam vise nemam resenja, a zbog cega sve to? IE? common. zaista bi ga trebalo "braniti".

anyway - ako jos neko ima neku ideju - please - scream!
dootzky je offline   Odgovorite uz citat