Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 12. 2006.   #22
Eniac
troll mode
Wrote a book
 
Avatar Eniac
 
Datum učlanjenja: 06.09.2006
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.034
Hvala: 56
69 "Hvala" u 46 poruka
Eniac će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za Eniac Pošaljite poruku preko MSN za Eniac Pošaljite poruku preko Skype™ za Eniac
Default

ja sam verovatno za vas mala maca sto se posla tice, ali opet imam iste navike... blizina kreveta mi je verovatno rekordna, jer zivim u jednom od studentskih stanova gde imate samo krevet i sto ali dobro imam iste probleme, dakle radim nocu, do ranih jutarnjih sati, sedim po 15 sati sa kompom, niska produktivnost, mnogo chatovanja, forumovanja i sl. opet sa druge strane obim posla kao sto sam napomenuo mi nije toliki da mogu da priustim sebi kancelariju

koje resenje je po meni pametno... ne treba imati kancelariju ali treba imati kutak u kuci koji je namenjen za rad, recimo da se zove office. Tako u podsvesti razvijate sliku da je to mesto na kome radite, i kad sednete za njega to vam je jedino sto tu treba da radite... pomaze, isprobano sa uchenjem... e sad non stop net jeste zeznuta stvar, ali mora se biti disciplinovan... dakle, iskljuciti sve sto vas ometa, i nije vezano za posao, ne praviti besmislene pauze i jesti po unapred planiranom vremenu (inace jedem 7 puta dnevno)... mada realno ovo zvuci nemoguce
Eniac je offline   Odgovorite uz citat