Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 11. 2009.   #36
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Moram da se pridružim dinketu, ni ja nisam ni čuo za web fest do ove godine. To je naravno moj problem, bio sam fokusiran striktno ka inostranstvu, ali to ne menja stvari oko organizacije. Mislim da je takva stvar potrebna, ali posle svega što sam video siguran sam da ovo nije dobar način. Mogao bih da pomislim da se nisu snašli, ali ako je tačno da isti problemi postoje godinama, onda to znači da najblaže rečeno nisu ni sigurni šta rade.

Kada sam prvi put video ko je u žiriju prvo što sam pomislio "fala Bogu da su okupili ljude koji bar znaju šta rade". Ima nekih ljudi za koje mislim da im nije tamo mesto, ali Bože moj - to je stvar ukusa i ne možeš pomiriti sve ukuse.

Poslao sam Draganu Babiću poruku (Torbici sam to već objasnio) gde pokušavam da mu objasnim da to nije ništa lično protiv njega, već protiv takve organizacije. Niko normalan nije pomislio da će njih dvojica da lobiraju za sebe, ja samo kažem da je dodeljivanje nagrade članovima žirija nedopustivo.

Bez obzira da li je web fest ili dodela oskara - to se jednostavno ne radi tako - to je nedopušteno po bilo kojim standardima. Znači moja zamerka je bila na organizaciju a ne na članove žirija (ako to nekome još uvek nije jasno).
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat