Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2008.   #1
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default Notebook za prvu pomoć (ili ti netbook)

Planiram da pazarim neku od onih igračkica kao što je Asus eee. Ima li neko neki od ovih uređaja i kakva su iskustva?

Asus Eee
Acer One
MSI Wind

Namena bi mu bila da ga nosim sa sobom kada generalno nema potrebe da nosim notebook, ali eto, ipak da mi se nađe nešto pri ruci ako zatreba (Marfi nikad ne spava). Znači recimo jednodnevni odlasci do Beograda, letovanja ili slična izbivanja van kuće.

Moguće je da bi čak neki telefon sa query tastaturom i WiFi konekcijom bio dovoljan za ono što meni treba, mada opet nije zgoreg da imam i "pravi" komp.

Nekako mi je Asus eee od ~200EUR najviše odgovara po cenovnom rangu za ono za šta bih ja koristio ovaj uređaj, mada deluje kao igračka. Ovi drugi se već približavaju cifri od 400 EUR (doduše sa WinXP) što je već cifra za koju se može kupiti i pravi notebook.

Takođe mi se čini da je Eee i najlakši od pomenutih modela što takođe igra bitnu ulogu. Težina za Acer One varira, negde piše 900g, a negde 1,25Kg?!?

Poslednja izmena od mileusna : 28. 10. 2008. u 22:16.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat