Pogledajte određenu poruku
Staro 03. 02. 2007.   #20
Peca
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 02.10.2006
Lokacija: Niš
Poruke: 1.618
Hvala: 263
275 "Hvala" u 104 poruka
Peca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoroPeca će postati "faca" uskoro
Default

Ako sajt postoji 45 dana, to znaci da je u vreme sastavljanja te top-liste on postojao maksimum nekih mesec dana.
Top-lista nosi naziv 'za 2006-tu godinu', a sajt postoji 12-ti deo godine.
Cak i da je punih 45 dana, opet je to sam kraj godine.
Dragane, znas da te jako cenim i postujem oduvek, ali mnogo bi bilo da za tako kratko vreme jedan sajt udje u top 50, mislim da ces se i ti sloziti sa tim. Ma koliki eksperti da stoje iza sajta, nije jednostavno prirodno da se odmah uvrsti u top 50... valjda se kvalitet opravdava vremenom.

Off Topic: P.S. Samo malo da skrenem paznju, uporedjivanje posecenosti dva sajta, gledajuci Alexinu statistiku, ne moze da bude uzeto kao ni priblizno merenje proporcija. Po Alexi je recimo DPT pet puta poseceniji od recimo mog sajta, a u realnosti je verovatno potpuno obrnuto, mozemo da uporedimo webalizere... Ne pisem ovo zbog nikakve top liste samo mi je zapalo za oko uporedjivanje posecenosti po Alexi. Moj sajt uzimam samo kao primer, jer su moje webalizer statistike javno dostupne pa mozemo odmah da uporedimo to sa DPT-om na primer, pa da vidimo da Alexa gresi za red velicina od 5 do 15 puta... sto znaci da ne mozes da ga uzmes za referencu ni za proporciju, jer gresi toliko da ponekad daje i potpuno obrnutu proporciju.
__________________
Vesti | MyCity | Igrice | Zaštita od virusa

Poslednja izmena od Peca : 03. 02. 2007. u 19:30.
Peca je offline   Odgovorite uz citat