Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 05. 2007.   #1
BrainDamage
Comfortably Numb
Professional
 
Avatar BrainDamage
 
Datum učlanjenja: 15.03.2007
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 237
Hvala: 13
4 "Hvala" u 3 poruka
BrainDamage is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za BrainDamage Pošaljite poruku preko MSN za BrainDamage Pošaljite poruku preko Skype™ za BrainDamage
Default Preporuka/pitanje u vezi monitora

Blizi se i taj dan kada ce na ovom stolu da se pojavi nesto sa dijagonalom od >15". Stvarno mi je premaleno 15" i vec odavno planiram da uzmem nesto sto vece, kvalitetno, i da traje bar 3-4-5 godina

U sustini, 19" bi radilo pos'o savrseno (i na 17 sam preporodjen), ali preko 22" mislim da nema smisla ni potrebe da idem, to mi je zasad i previse al' ne planiram da uzimam monitore na godisnjem nivou. Cena nije presudna, ali ne bih preko 400-450e da "pljunem", bilo bi ipak malo previse za moj ukus

Zasad mi je ovaj zapao za oko:
http://www.prestigio.com/products/LC...onitors/P7220W
(i ima u NS da se kupi 360e - nije skupo za 22", ili mi se cini?)

Da ga nema neko, ili zna nekog ko ga ima? Interesuje me je li tako dobar kao sto ga hvale online

Sve sugestije za ostale proizvodjace/modele su dobrodosle, uz napomenu da se ne bavim pripremom za stampu i slicnim poslovima, nego PHP/MySQL, Photoshop za iseckati nesto. Nisam zahtevan sto se igara tice, milisekunda gore/dole nije problem, ali je bolje sto manje, ofkors
__________________
[size=1]Don't go around saying the world owes you a living. The world owes you nothing. It was here first. - Mark Twain
BrainDamage je offline   Odgovorite uz citat