Pogledajte određenu poruku
Staro 14. 07. 2009.   #10
Milos Vukotic
Knowledge base
Wrote a book
 
Avatar Milos Vukotic
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Lokacija: Neđe ođe...
Poruke: 1.197
Hvala: 339
688 "Hvala" u 178 poruka
Milos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamenMilos Vukotic je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Dragi Tata Pogledajte poruku
Miloše, ja sam stekao utisak da si ti pametan čovek i nemoj da me sad razočaraš. Ako želiš da svoj jezik nazivaš crnogorskim a ne srpskim to je sasvim u redu, ali ovo je čisto silovanje lingvistike od strane političara.
Hvala Ali... Isto mogu i ja tebi reći, pa nemoj ni ti mene razočarati. Silovanje se odigralo i prije 80-ak pa i prije 50-ak godina. Svako proglašavanje pravopisa je malo silovanje u kojem se govor manjine proglašava nepravilnim tj. prilagođava govoru većine. Ovo je samo poštovanje različitosti i, koliko god često se ne slažem s onim što čine političari, nemam ama baš ništa protiv ovoga. Kao što rekoh, ko ne voli - ne mora. Konačno, ja nisam stručnjak za lingvistiku, a niste ni vi, sigurno ima važnijih stvari o kojima treba razmišljati. Ovim rješenjem niko nije zakinut. Sorry ako u mom postu ima nepravilnosti, pišem s telefona. Ende
__________________
Чак Норис може да си ги врзе врвките на чевлите со стапалата.
Milos Vukotic je offline   Odgovorite uz citat