Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 01. 2012.   #33
kickloop
Mister
Master
 
Avatar kickloop
 
Datum učlanjenja: 25.11.2007
Poruke: 626
Hvala: 114
641 "Hvala" u 96 poruka
kickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskorokickloop će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za kickloop
Default

Citat:
Originalno napisao ivanhoe Pogledajte poruku
Da me neko ne razume pogresno, ja samo kazem da je uspeh u skoli pokazatelj radnih navika, a to je jako bitno za posao. Vredni ljudi su obicno bili takvi i na faksu i u skoli...

doduse nekima se kasnije "otvore oci", ili ih zivot natera da se promene , i njima svaka cast, ali ja nesto ne znam bas puno uspesnih primera toga...
Ne mogu da se složim sa ovim i ovo ne može da bude merilo za bilo šta. Ja sam recimo bio odličan u osnovnoj. U Tesli nije bilo mesta pa sam se upisao u MOC u Zemunu i bio koliko-toliko dobar. Dovoljno dobar da sam bez problema upisao fax, recimo. Bio bi i bolji da nisam celu srednju školu svirao sa bendom po celoj nam bivšoj državi i izostajao prilično sa časova. Imao sam po 300-400 neopravdanih po godini minimum. Čak su me i izbacivali 2-3 puta.

Kakve sad to ima veze sa radnim navikama i odnosom prema poslu? I evo kladim se da ni 3% DPT-ovaca ne radi u životu ono što je učio u srednjoj školi.
__________________
When you assume, you make an ass out of u and me
kickloop je offline   Odgovorite uz citat