Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 10. 2008.   #116
Ben
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 12.10.2008
Poruke: 13
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
Ben is on a distinguished road
Default

Pratio sam diskusije sa velikom paznjom koliko mi je to vreme dozvoljavalo. Izvinjavam se ako nisam bas uvek na vreme stigao da odgovorim. S obzirom da ovaj forum okuplja krem srpskih IT profesionalaca impresioniran sam cinjenicom da je za samo nekoliko dana koliko je ova tema aktuelna, privukla paznju ogromnog broja posetilaca.

Nismo trazili nikakav popust jer se radi o domacoj tehnologiji, naprotiv. Hvala svima primedbama, mislim da su bile konstruktivne i bile su nam veoma korisne. Sigurno cemo posvetiti maximalnu paznju da vecinu i implementiramo.

Rad na razvoju cemo jos intenzivnije nastaviti. Tim veoma mladih i izuzetno talentovanih developera je maksimalno angazovan na ovom poslu. Edgios se inace automatski updejtuje i sa svakom novom verzijom bice bolji, brzi i pouzdaniji i naravno, upotrebljiviji za sve veci broj korisnika. Edgios index je za manje od nedelju dana koliko je u javnoj upotrebi porastao za gotovo 50%. Naravno, pocetna velicina indexa sa kojom smo krenuli je bila mala tako da je ovakav skok ocekivan.

Sa nase strane potrudicemo se da zadrzimo vasu paznju tako sto ce Edgios biti sve bolji, a oni koji odluce da ga probaju moci da se uvere u to iz dana u dan.

Hvala na saradnji i razumevanju.

Ben.
Ben je offline   Odgovorite uz citat