Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 04. 2011.   #18
webarto
expert
Grand Master
 
Avatar webarto
 
Datum učlanjenja: 11.04.2010
Poruke: 998
Hvala: 141
959 "Hvala" u 153 poruka
webarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished road
Default

Kako da nije bitno, mislim da u Googleu ima "ORDER BY pagerank DESC" .

Pa možda tvrde jer znaju da treba godinu dana da prođe da se uradi update PR, i znači čekali bi na novac za svoje usluge, ako se eventualno podigne... lakše je maglu prodati.
Stvarno ne shvatam šta je taj SEO, ja svoje stranice pravim da su validne, da su dobri linkovi, titleovi kao URL, sadržaj relevantan i da su brze, to je to. Generalno su dobro pozicionirane. Ne shvatam kako neko može to sve ispraviti magično a da ponovo ne uradi čitav site.

Evo jedan primjer (rjedak je keyword doduše). Može se progurati za neke pojmove, ali za Nataša i Dača pored jednog B92, teško, ne pomaže ti nikakva optimizacija već 10 godina rada i truda.

1. Panoguide.com ima riječ panorama (pano) u URL, i brdo backlinkova za tu tematiku (najrelevantiji). PR6
2. Krpano.com napravio dotičnu alatku (ono što se traži). PR5
3. Moja stranica, alternativa za drugu (mora se $), title i link je kao identičan upitu. PR3
4. Stackoverflow, svi znaju, koriste se ključne riječi u naslovu i linku ali ima i drugih PR6


Poslednja izmena od webarto : 07. 04. 2011. u 22:50.
webarto je offline   Odgovorite uz citat