Pogledajte određenu poruku
Staro 17. 02. 2008.   #31
Lalaland
profesionalac
Professional
 
Datum učlanjenja: 11.01.2008
Poruke: 272
Hvala: 14
29 "Hvala" u 21 poruka
Lalaland is on a distinguished road
Default

Citat:
Originalno napisao nixa Pogledajte poruku
... moje glavno pitanje zašto mi nemamo nešto što bi omogućilo da zajedničkim snagama napravimo dovoljno kvalitetan proizvod koji bi bio u stanju da privuče čak i sekvoju
Jedan od razloga je sto sami sebe sabotiramo, s jedne strane prepotencijom a s druge nesigurnoscu. Treba da shvatimo da nismo ni bolji ni gori od drugih i da zaboravimo na sve druge price osim konkretno o zadatku. Ja sam vec dosadila bogu i ljudima pricama o potrebi da lektori kojima je engleski maternji provere tekstove na engleskom. Medjutim, ljudi smatraju da je dovoljno da se nesto ofrlje uradi i da to moze da prodje. Mozda i moze, ali proci ce lakse ako je sve prvoklasno. To je samo jedan od aspekata.
Drugo, kao pojedinci smo cesto brilijanti a kao zajednica, totalni idioti. To je ono nase cuveno 'nek komsiji crkne krava'.
Ovde se ne radi o onom guslarskom 'samo sloga....' vec da vec jednom shvatimo da je interes pojedinca, interes svih i obrnuto. Nije cilj da svi imamo istovetno misljenje o Kosovu vec o tome kako da poboljsamo sopstvene zivote.
Lalaland je offline   Odgovorite uz citat
"Hvala" Lalaland za poruku: