Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 02. 2008.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default MySQL server has gone away

Imam jedan čudan problem na jednom sajtu na mom serveru, naime sve radi super ali na jednoj jedinoj strani (contact) posle "submit" formulara, dešava se da se na učitavanje sledeće strane čeka par desetina sekundi a za to vreme prijavi mi greške "MySQL server has gone away" za bilo koji query koji se izvrši.

Posle tog kontakta, on samo pokupi input iz formulara i pošalje na mail, ne znam šta bi moglo da dovede do toga da prsne mysql server odnosno da se izgubi konekcija.

"MySQL server has gone away" sam ranije imao na jednom totalno desetom sajtu ali tamo su bili neki clusteri i gluposti koji nisu bili dobro konfigurisani, ovde nije ništa od toga, obično setovanje na ne-toliko-posećenom sajtu, problem je samo na kontakt strani. Sumnjam na mail funkciju koja ima neku frku pa se strana dugo učitava i za toh 20-ak sekundi prsne konekcija do mysql... ali nemam pojma više.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat