Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 02. 2006.   #26
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

Citat:
Originalno napisao degojs
A sad nagradno pitanje: a šta radi taj tvoj kolega po warez sajtovima? Skida nešto? A kad skine onda možda instalira?

Koji đavo da se mučiš da stavljaš exploit na samu stranicu, kad lepo možeš da ga upakuješ u program koji će tvoj kolega sami da skine i instaliraja..

FF će da te zaštiti?

Ma daj pali bre..
e izem ti odgovor..:/

Trazio je serial za nesto, a i da je skidao gole slike majke tereze skroz je to nebitno.... ja pricam o tome da je njemu sajt, zahvaljujuci nekoj sigurnosnoj rupi u IE instalirao program bez njegovog znanja...i ti mi na to kazes: pa ko mu je kriv kad ide na takve sajtove ???? Super ti je resenje za sigurnost. A kad treba da zastitis masinu od napada ti izvuces UTP kabl ??

i da, uzgred, FF ce da te zastiti od toga, jer sam ja redovan na warez sajtovima i nikad isam nista pokupio... upravo to i jeste poenta ove price, sta je sigurnije koristiti u normalnom radu...

e sad da li je to tako zato sto je IE popularniji pa ga vise napadaju, ili zato sto je duboko integrisan sa windowsom pa vuce dosta problema i loseg koda odatle, ili zato sto su BIll Gatesa oteli vanzemaljci i zamenili ga daljinski kontrolisanim robotom.....who cares ??

mene kao korisnika zanima da li nesto radi dobro ili lose, i nista drugo... kad se pojavio IE 4 ja sam ga obozavao u odnosu na Netscape, a sad je FF bolji, pa zato koristim njega...to je browser, stvar, stvarno ne shvatam sto ti to shvatas kao da ti je rod rodjeni?
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat