Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 06. 2008.   #5
Zero-Cool
profesionalac
Qualified
 
Avatar Zero-Cool
 
Datum učlanjenja: 13.06.2005
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 185
Hvala: 9
16 "Hvala" u 12 poruka
Zero-Cool is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko Skype™ za Zero-Cool
Default

Pozdrav buduca koleginice ,

Odakle da pocnem a da ne kazem isto sto i momci pre mene.
Svi su ti dali po neki savet, evo i ja cu njihovim stopama, naime mislim da bi ti najbolje bilo da pocnes tako sto ces napraviti svoj licni blog za pocetak. Zasto to mislim?

Elem vidim da si se za svoj prvi post bas dobro raspisala, sto znaci da volis pismeno da se izrazavas, a za blog je to jako bitno, a usput ces negde na internetu imati sve svoje misli pretocene u reci.

Drugi razlog zasto ti ovo predlazem je iz ne svog licnog iskustva vec iz iskustva jednog od clanova ovog foruma ciji sam rad poceo da pratim jako davno kad je on poceo da pise svoj prvi blog, za koji je uvek radio sam dizajn i sam je sve kodirao, a na svakih par meseci je on menjao dizajn i vrlo mi je bilo zanimljivo da pratim njegove promene i razvoj u sada vec veoma dobrog dizajnera/interfejs dizajnera. (Pronacice se covek da ne imenujem, a verovatno je da ce ti i on dati po koji savet iz licnog iskustva)

A pored svega tebi treba praksa, mesto gde ces sve ono sto naucis i da isporobas, pre nego sto se malo ozbiljnije upustis u pricu oko profi izrade sajtova (ocu reci pre nego pocnes da zaradjujes neke pare od toga, jer pretpostavljam da se za to odlucujes i iz tog razloga,a ne samo zbog ljubavi prema kreativnosti )

Sto se same literature tice, nema tu puno sta da se kaze, svi pricaju isto samo na drugaciji nacin, imas internet otvoris google i krenes polako da trazis teme koje te konkretno interesuju i citas tekstove dok ti to ne dosadi i ne uzmes da pravis sajt. Puno resenja problema ces naci i ovde na forumu tako da ti zelim srecan pocetak.
__________________
Mess with the best die like rest!!!
Zero-Cool je offline   Odgovorite uz citat