Pogledajte određenu poruku
Staro 15. 01. 2006.   #1
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default Budžet Srbije za 2006.

Čitam sada Budžet Srbije za 2006 (verovatno sam poludeo) i ne mogu da ne primetim neke stvari:

v) Javnom preduzeću PTT „Saobraćaj Srbije“ za izgradnju glavnog poštanskog centra i kablovsko-distributivnog centra u iznosu od 933.956.800,00 dinara;


To je oko 11 miliona evra... mene to jako nervira da se od budžetskih para finansira KDS koji mi posle naplacuje uslugu koja i ne radi kako treba. (Videli ste verovatno kako kukam na KDS). Od kog je to nacionalnog interesa da država prodaje kablovske usluge... neka skinu monopol, svako ko ima neka ulaže pare, pa će i konkurencija biti jača, a država neka pokloni tih 11 miliona evra recimo u dobrotvoren svrhe ili neka ulaže u izgradnju stanova ili subvencioniše povoljniju stambeno-kreditnu politiku.

(ovo je bio glavni razlog zašto je u forumu komunikacije)

Nećemo da pričamo sada o 153 miliona evra železnici,8,2 miliona evra za koordinaciono telo Preševo-Bujanovac-Medveđa, 27,2 miliona evra na ime izdataka za Službu Koordinacionog centra Srbije i Crne Gore i Republike Srbije za Kosovo i Metohiju
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat