Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 02. 2008.   #60
opustenoorg
novi član
Na probnom radu
 
Datum učlanjenja: 21.04.2007
Poruke: 11
Hvala: 0
0 "Hvala" u 0 poruka
opustenoorg is on a distinguished road
Default

SSBHost Podrska za mene
pokaži detalje 08:31 (prije 18 minuta)

Nemojte da me terate da Vam namerno ne otkljucam domen. Apsolutno nije potrebno da mi saljete sto mailova jer ja ne cekam samo na njega ceo dan vec imam i neke druge obaveze. Evo cekam da preduzmete te "mere" jer me mnogo iritiraju ljudi kao Vi koji mislie da su "bog i batina" i neki faktor a ustvari su samo jaki na recima. Cekam Vase izvinjenje na prozivke i uvrede koje ste izneli na nas racun. Kada to dobijem domen ce vam biti otkljucan. Pozdrav, SSBHost.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Dakle ja 4 dana vršim transfer zaključanog domena. I umesto meni da traži pootvrdu transfera viši ragistar piše na s.s.b.ser@gmail.com , koji su oni stavili da je moj mejl. I sad on čovek vodi svoju istragu. 4 danba me pravi budalom. Sve govori www.who.is.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moj odgovor:


Citat:
Zašto da vam se izvinim?

Več 4 dana pokušavamo transver i vi nas sabotirate.

Možete ga zadržati, ali ću vas pronaći.

Ni ja ne sedim kući 4 dana da bih se natezao sa vama.

Moje je pravo da raspolažem mojim dobrom koje sam kupio u svako vreme..

Vaše je samo da mi date autorizacini kod. Ne, vi ste stavili i vaš mejl, pa sada vi pišete višem registrantu, a oni misle da šalju mejl meni.

Vi kršite i svoj pravilnik.

Ovo je strašna sramota. Ja sam platio transfer koji vi blokirate.

Možete da otmete, radite šta hoćete, ali pisaću i višem registru o vama čim stignem.

Zašto da se ne bunim za ono što je moje?

Vi već sprečavate taj transfer 4 dana.Najavio sam ga, tražio kod , i kada je započeo vi ga blokirate.Iz kojih razloga?

Nedam vam ni jedan euro, pa makar mi oteli sve što imam na netu.

Ja treba da potvrdxim transfer kao vlasnik domena, a ne ti?

Nemam vremena da se bakćem s tobom.

Ovde jeste već reč o najobičnijomj otimačini. I logićno je da tražim vaše podatke koje krijete? Da vidim ko ste? Zašto mi ne date moje dobro?

Valjda će u RNIDS i nic.yu biti govorljiviji.

Vaši mejlovi čak ne rade. Nemoguće vam je poslati ni jedan mejl, sem na odvratni s.s.b.ser@gmail.com koji nije moj mejl, a vi mi ga lepite.

Ja ću dalje učiniti što i svaki normalan građanin. Prijaviću vas registru nic.yu. Pa ako nema graditeljstvo.biz, e onda neće biti ni vašeg co.yu domena.Šta mi drugo preostaje?
opustenoorg je offline   Odgovorite uz citat