Tema: IT u Srbiji
Pogledajte određenu poruku
Staro 09. 12. 2005.   #2
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Blah blah blah... ista priča all over again.

Ostavio sam komentar tamo jer sam prilično popizdeo, samo ćemo da vidimo da li će moderatori da ga prihvate, jer iako nisam koristio grub rečnik, prilično oštro sam ga kritikovao.

Dakle, B92 stalno kukumavči, kao uostalom i svi u Srbiji, niko bre da preuzme inicijativu i uradi nešto po tom pitanju. B92 ima resurse (TV, radio, net) ima populaciju, ima reputaciju, ima (valjda i neke) ljude? Šta im još treba?

Ne oni će da se zadovolje svojom ****om nagradom, možda je stave i ispod jastuka, možda se i ožene njome, i nikom ništa... do sledeće nagrade. A onda će opet neko da se nađe da se sa nagradom u rukama žali u ime B92.

Hajde prekinite svi da se žalite stalno nego preduzmite nešto, najodgovorniji su oni koji imaju najviše mogućnosti zato je ovakva "kukumavka" u stvari slika samog-nesposobnog-intertnog-sebe.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat