Pogledajte određenu poruku
Staro 20. 10. 2005.   #12
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Prednosti (?)

1. Ima homesite kada se skine syntax highlighting sa official smarty sajta
2. Ima homesite.
3. ne znam na šta misliš, ali 'ajde. Mada ne vidim prepreku tome i kroz smarty {PHP} {/PHP}
4. Naravno da je brže designtime kada nema kompajliranja, ali runtime ne može biti brže (bar ne iole značajno). Urednije? Možda tebi i meni, ali nekom ne-programeru koji zna samo HTML verovatno liči na gomilu nebuloza.

Mane

1. Nemogućnost timskog rada, potrebno je obučiti dizajnera da nauči PHP, dok su smarty modifiers prilično straightforrward, a sve što treba da nauči je kako da koristi petlju

2. Egzaktli Pored toga, za smarty postoji gomila 3rd party ekstenzija koji odrađuju i one jednostavne kao i vrlo komplikovane stvari.

Ni ja ne koristim keširanje jer sam testirajući naišao na dosta problema, mada za neke polu-dinamičke sajtove gde ima puno statičkih strana tipa "about us"... može da bude prilično handy.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat