Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 10. 2005.   #14
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao Naučni radnik
<flame target="Ilija Studen" mode="irony">Pa koja je pozicija i oblik tvoje rupe na saksiji?</flame>
Pre mislim da je Smarty ponovno izmišljanje rupe na saksiji više nego ovo, ali dobro. Ti si čovek koji je koristio Smarty u skripti koja je cela nešto preko 2kb koda (situacija => skripta je 2kb, Smartz 250kb).

Ne koristim HomeSite već Zend Studio koji nema tu podršku (meni je ona izuzetno bitna).

Ne bih ovo okarakterisao kao "nemogućnost timskog rada". Sam PHP je malo kompleksniji od Smartyjevih tagova, ali opet razlika nije preterano velika. Kad čovek skonta osnovne koncepcije onda će mu i Smarty i PHP delovati relativno jednostavno jer je to manje više jedna stvar i međusobno jako liče (primera radi if i foreach su manje više isti i u PHP i u Smartyju).

Citat:
Možda tebi i meni, ali nekom ne-programeru koji zna samo HTML verovatno liči na gomilu nebuloza.
Zato i imamo posao Nego, koliko puta ti se desilo da je klijent kasnije zadužen za redizajn? Najčešće ti kasnije održavaš skriptu, a ne neko treći. Meni se do sad ni jednom nije desilo da mi to zahtevaju (što ne treba da znači da neće, ali ćemo onda lako)...
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat