Pogledajte određenu poruku
Staro 18. 12. 2010.   #30
webarto
expert
Grand Master
 
Avatar webarto
 
Datum učlanjenja: 11.04.2010
Poruke: 998
Hvala: 141
959 "Hvala" u 153 poruka
webarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished roadwebarto is on a distinguished road
Default

Što se tiče podrške rijetko ko će dostići onaj nivo != balkan, prvi hosting koji sam kupio prije 2 godine je bio kod 50webs.com, nisam imao pojma šta i kako a učinilo mi se povoljno, od tada sam kod njih kupio oko 50 domena, ali ni jedan site ne hostujem (znači samo kupujem domene), i svaki problem koji sam imao u roku od 10min odgovore još i bolje, poprave, bez obzira na to.

Ja lično sam sve siteove prebacio u "domaću" firmu (serveri su ipak u USA), jer mi se lakše nagoditi za cijenu, ono što nude unlimited na hostgator i to okači mačku o rep, za kontakt osobu imam inžinjera a ne bez uvrede nekog ekonomistu (imao sam i takvog zato pišem).

Što se tiče kolokacije servera, iznajmio sam bio 100mbps liniju, i zab'o server, kad nešto nije radilo moja dužnost je bila da odem i to riješim. Cijena za godinu dana je bila oko 1200e.
webarto je offline   Odgovorite uz citat
7 članova zahvaljuje webarto za poruku: