Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 02. 2006.   #6
ivanhoe
Ivan Dilber
Sir Write-a-Lot
 
Avatar ivanhoe
 
Datum učlanjenja: 18.10.2005
Lokacija: Bgd
Poruke: 5.320
Hvala: 104
2.344 "Hvala" u 583 poruka
ivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svimaivanhoe je ime poznato svima
Pošaljite poruku preko Skype™ za ivanhoe
Default

kad vec spomenuste ovo, jel po vama google suggest zaista toliko genijalna alatka?

vrlo retko iskoristim neki od sugerisanih pojmova posto je obicno moj upit detaljniji od onoga sto mi oni nude, a desava mi se mnogo iritirajuci "bug" (odnosno ogranicenje u funkcionalnosti) kad krenem da brisem prethodni upit, da bih izmenio recimo srednju rec, a on mi iz cista mira obrise sve udesno od kursora...ne desava se mnogo cesto, ali par puta me bas iznervirao sa tim...

tako da mi je cela to fora sa g-suggest vise zanimljiva igracka (korisna ponekad za SEO) ali ne preterano day-to-day neophodna...

Ima nekih drugih aplikacija ove tehnike gde je ovo stvarno korisno, kao recimo recnici, kad nisi siguran kako se nesto spelluje pa da vidis jel postoji takva rec, ili kad mors da izaberes username, a dobijes listu zauzetih slicnih imena... to je vec pravo mesto za ajax, znaci ne kao osnova, nego kao pomocni time-saver...
__________________
Leadership is the art of getting people to want to do what you know must be done.
ivanhoe je offline   Odgovorite uz citat