Pogledajte određenu poruku
Staro 22. 12. 2010.   #10
kalkulus
Dusko Petrovic
Professional
 
Avatar kalkulus
 
Datum učlanjenja: 10.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 297
Hvala: 14
1.151 "Hvala" u 9 poruka
kalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished roadkalkulus is on a distinguished road
Pošaljite ICQ poruku za kalkulus
Default

Citat:
Originalno napisao Dzordz Pogledajte poruku
Ima i na torentima svasta ali jako su spori sa dodavanjem novijih knjiga koji nisu best selleri. Mada ova gigapedia cini mi se ima vise malo nego na torentima.
Kanda cu ja nastaviti da kupujem papirne i da citam besplatne sto moze da se nadje.
Na Demonoid ako trazis "Kindle library" imas set od oko 5k knjiga.
za fiction, a bogami i non fiction, preporucujem irc.undernet.org kanal #bookz

Citat:
Ja sam Kindleom odusevljen, jako dobar kontrast, lagan je, brzo okrece stranice. Dok se nisam preselio blize poslu ja sam u busu citao svaki dan. Sto se tice citanja PDF-a ne moze bas tako lako, ili konverzija ili da se skroluje svaka strana levo desno sto nema smisla. Ako se radi konverzija onda nekad ne uspe bas najbolje. Knjige koje imaju kolone se ne konvertuju nikako dok ove ostale uglavnom dobro prodju. Grafikoni i tabele su poprilicno problematicni.
ja vecinu PDFova citam u landscape modu i to radi sasvim lepo. konvertovanje uglavnom ubije svako formatiranje i pravi probleme sa slikama

inace, Kindle je keva za citanje, zaista. ekran je fantastican, lagan je i vrlo prenosiv, baterija drzi besmisleno dugo.. od kada sam ga uzeo procitao sam neke stvari koje mi stoje na kompu vishe od godinu dana i nisam ih takao samo zato shto mi je vishe dosta sedenja za kompom po ceo dan
__________________
I know it all, I just can't remember it all at once
Blog / Pisanije / Best Engagement Rings / Blues DVDs
kalkulus je offline   Odgovorite uz citat