Pogledajte određenu poruku
Staro 07. 06. 2005.   #20
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ma smeš da imenuješ koji hoćeš forum, smeš čak i da staviš link. Ja iskreno mislim da nemamo dodirnih tačaka sa ES, zbog onoga što je ES postao. Ja izbegavam da ga spominjem da ne bude da se ovde okupljaju neki "renegades of ES" - znaš i sam kakvi su ljudi. Ja sam od njih tražio da mi obrišu profil i sve moje poruke tamo, rekli su da je to nemoguće.

Oni nisu shvatili da su većina ljudi koji su otišli sa ES - jednostavno odustali pošto su svi predlozi za "spašavanje" foruma nailazili na ignorisanje. Sorry, mene to nervira. Ako ja nekome predlažem 7 meseci 100 predloga i ni jednom (znači 0) puta ne dobijem čak ni odgovor - kao da nisam ništa ni napisao - sorry, zašto bih ja dalje trošio energiju ako sam ignorisan.

Ali hajde da ne pišemo o ES jer ne volim da pišem o nekome ko nije tu. Tamo sam rekao sve što sam hteo da im kažem.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat