Pogledajte određenu poruku
Staro 12. 01. 2009.   #6
mileusna
Super Moderator
Knowledge base
 
Datum učlanjenja: 20.03.2006
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 1.878
Hvala: 291
1.345 "Hvala" u 355 poruka
mileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobarmileusna je jednostavno dobar
Default

Cela stvar je malo čudna jer se, po onom što sam ja viđao, a možda grešim, na EBayu obično prodaju propali web projekti sa kojima vlasnici bukvalno ne znaju šta će, pa žele bar neku paru da izvuku. Drugim rečima, za nešto što vredi se lako nađu kupci i bez aukcija, pa mi baš i nije jasno čemu sve ovo ako je u pitanju "najuticajniji blog" ali hajde da vidimo kako će se završiti. Ko što reče Lalaland, ima još tri dana do kraja...

Uzgred, ja sam čuo da blogovi u Nemačkoj i nisu neka popularna kategorija, pa je diskutabilno koliki je uticaj tog najuticajnijeg bloga. Mada uticajan ili ne, činjenica je da zarađuje 37k godišnje.

P.S. Vidim sad da je čovek napisao podugačak post o svemu na svom blogu, nego me mrzi da ovako kasno dešifrujem Google Translate prevod.

Poslednja izmena od mileusna : 12. 01. 2009. u 02:27.
mileusna je offline   Odgovorite uz citat