Pogledajte određenu poruku
Staro 01. 12. 2009.   #76
blackshtef
profesionalac
Qualified
 
Avatar blackshtef
 
Datum učlanjenja: 27.09.2007
Lokacija: Grubišno Polje - Varaždin
Poruke: 104
Hvala: 10
3 "Hvala" u 2 poruka
blackshtef is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za blackshtef Pošaljite poruku preko Skype™ za blackshtef
Default

Citat:
Originalno napisao Dragan Babić Pogledajte poruku
Povlačim svoju preporuku za MediaTemple u svetlu događaja koji su se desili u proteklih par nedelja, a kulminirali sinoć (po našem vremenu).

Više infrmacija na http://michaeltorbert.com/blog/media-temple-hacked/

(Za one koje mrzi da čitaju — carevi su čuvali sve lozinke u plain text formatu, i ta baza im je haknuta.)
+1

Ja sam imao jedan incident na Site5 (bio klijent 3 godine, i onda je bilo nekih problema, od toga da mi je nestao dio koda iz jednog filea i slično) i tad sam popiz*io i otišao na MT.
Baš sam se blesavo osjećao zapravo, pogotovo kad mi je na javnom forumu došao gazda Site5 i rekao da kad bi njemu krepao auto kojeg vozi par godina, i kad bi mu na cestu došli tehnička služba i direktor kompanije, definitivno bi ostao uz njih, al ajd, otišao ja na MT...

Mislio sam si - 20$ i nije tako puno za hosting. Ali onda su došli problemi s bazom foruma jednog, stalno je baza padala. Na kraju sam bio prisiljen uzeti još onaj njihov MySQL Grid Container, koji ti kao daje 128MB rama bazi, samo za nju. To je još 20$ mjesečno.

Unatoč tome, problemi nisu nestali. Bilo je manje padanja baze, ali nije skroz. Da idem uzimati veći paket, nemam novaca.
Bilo mi je glupo gledati kako trošim 40$ mjesečno (student sam, svjestan sam da to nije neka lova, al ipak...imam i drugih troškova u mjesecu ) na nešto što mi ne funkcionira kako spada. Podrška im je jako slaba, imaju neki kvazi user forum koji je vidljiv samo klijentima (što mi je u usporedbi sa site5 bezveze), a na supportu se nije dogodilo da čekam manje od sat vremena, doslovce i to za svaki ticket kojeg sam otvorio!

Na site5 je support strašno brz, odgovor dobiješ u roku 10 minuta, a ako je nešto trivijalno, na mail mi dođu skupa i notifikacija da je ticket zaprimljen i odgovor

Tak da sam se onda vratio na site5 (multisite turbo plus ili kako se već zove paket), 13-14$ mjesečno i sve radi ko beba.

A da ne spominjem kako me šokiralo ovo kako passworde čuvaju na MT, strašno :/
Zbog tog mi je najviše drago što sam otišao.
__________________
I, blackshtef
blackshtef je offline   Odgovorite uz citat