Pogledajte određenu poruku
Staro 24. 04. 2010.   #1
CyberCat
Maja Vasić
Na probnom radu
 
Avatar CyberCat
 
Datum učlanjenja: 21.11.2008
Poruke: 28
Hvala: 9
3 "Hvala" u 3 poruka
CyberCat is on a distinguished road
Pošaljite poruku preko MSN za CyberCat Pošaljite poruku preko Skype™ za CyberCat
Question Pomoć: Paid community (portfolio) site

Treba mi pomoć, savet ili preporuka oko toga koji CMS (plaćeni ili open source) bi bilo ili ne bi bilo dobro koristiti. Naravno, preferiram za sada open source.
Radi se o sajtu na kome bi se korisnicima omogućilo da postavljaju određene sadržaje (prvenstveno fotografije i određene informacije o sebi) i da imaju mogućnost da međusobno komuniciraju (privatne poruke), ostavljaju oglase i još neke dodatne funkionalnosti. Da napomenem da treba da postoji mogućnost da se korisnicima u zavisnosti od toga koji nivo pristupa imaju odnosno plaćaju obezbedi da pristupaju drugačijim sekcijama sajta.
Isprobala sam Joomla-u sa community builderom i nekim dodatnim komponentama (Sobi 2 i Ads manager) ali nisam sigurna da li bi to bio dobar izbor na duže staze. Za sada (u pripremnoj i test fazi) se pokazalo da su funkcionalnosti ok ali bi morao da se doradi i prilagodi. Nažalost, ne mogu reći više detalja aili ako ste me shvatili svaki vaš savet, sugestija i slično bi mi izuzetno značili. Hvala unapred.
__________________
Dnevnik jedne Cyber mačke
CyberCat je offline   Odgovorite uz citat