Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 06. 2007.   #6
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

Ni meni se ne sviđa to što radiš, odnosno način na koji to radiš.

Jedno je kada dođe neko pa pita "kako vam se sviđa moj sajt" a onda naiđe lavina "znalaca" sa komentarima "odvratan je, ništa ne valja, nije validan, previše je validan, premalo je validan..." , a drugo je kada neko dođe i objavi "E sad ću da vam kažem kako je odvratan onaj sajt".

Ne vidim svrhu ovakvog izveštaja. Ako je naručen, onda nije za objavljivanje javno, a ako nije naručen onda opet nije za javno objavljivanje. Ako si hteo da im ukažeš na propuste, pošto obično u ovakvim situacijama ljudi tvrde da imaju altruističke pobude, onda si, kažeš, to i uradio, i ok. Šta sad?

Meni je ovo slično kao objavljivanje oglasa u Politici: Žuta kuća, 3. sa desne strane, ulica W3C validatora broj 2007, vlasnik ostavlja otključanu garažu kroz koju je moguće ući, a moguće je ući i sa zadnje strane jer matora spremačica zaboravi da zatvori prozorče iznad vrata, ubacuiš kanap, povučeš rezu i brava se otključa. A kanap se pravi tako što..... Svo "žuto" je na spratu u komodi sa desne strane, treća fioka... A da... ključ je ispod otirača, inače ja sam samo hteo da pomognem vlasnicima da obezbede svoju kuću. Catburglers sWWWih zemalja - ujedinite se.
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!
bluesman je offline   Odgovorite uz citat