Pogledajte određenu poruku
Staro 13. 06. 2007.   #8
Ivan
Psychedelictrance freak
Wrote a book
 
Avatar Ivan
 
Datum učlanjenja: 04.06.2006
Lokacija: Srbija, Beograd
Poruke: 1.008
Hvala: 325
933 "Hvala" u 34 poruka
Ivan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoroIvan će postati "faca" uskoro
Pošaljite poruku preko Skype™ za Ivan
Default

Ok, ne svidja vam se ovo sto radim ... to je normalno jer ova oblast nije toliko zastupljena kod nas i sve sto je strano, na pocetku je odbojno. Vani, sve je ovo deo svakodnevnice.

Ja pokusavam da podignem nivo svesti o sigurnosti na mrezi za dobrobit celog naseg interneta, naravno samim tim donosim i sebi vise posla ali to je cini mi se normalno jer koliko vidim i svi vi svakodnevno objavljujete nova "otkrica" u oblastima u kojima ste strucni.

Vise puta sam procitao analizu ovoga i onoga, u raznim oblastima, od kodiranja preko dizajna pa sve do ekonomskih poteza i marketing trikova. I sta sad ? Ja objavim nesto u vezi sigurnosti, i to je lose ?

U konkretnom slucaju, da smo profesionalci kako se prica, pogodak bi vec sve ovo imao samo za sebe, ali ja nisam imao nikakav reply ... ali u svakom slucaju za neki dan a mozda i vec danas najveci lokalni pretrazivac ce biti sigurniji za svoje korisnike.
Ivan je offline   Odgovorite uz citat