Pogledajte određenu poruku
Staro 25. 08. 2009.   #141
borstale
A joint a day
Master
 
Avatar borstale
 
Datum učlanjenja: 16.08.2005
Lokacija: Bor
Poruke: 728
Hvala: 170
47 "Hvala" u 30 poruka
borstale će postati "faca" uskoroborstale će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za borstale
Default

Prodat je zato što počinjem nešto slično, samo će se baviti aktuelnim dešavanjima u celoj Timočkoj krajini. Ne informativa, već nešto što bi moglo da se nazove e-magazin. Okupio sam (za ovaj kraj) sjajnu ekipu novinara i blogera iz svih gradova Timočke krajine koji se bave takvim temama, formirali smo uredništvo, redakciju... sve po principu štampanih ili elektronskih medija, samo nećemo da se registrujemo da nas ne kači ovaj ****in` Zakon o informisanju koji se najavljuje, a i malo je drugačije kad se sačuva ta underground dimenzija.
Imamo i pomoć i podršku Pere Lukovića (napisaće nam uvodnik) i e-novina u smislu da razmenjujemo tekstove i banere.
I taj projekat je ustvari "sazrela i odrasla" opstinabor.com, samo je morala da promeni ime, pa se sada zove e-stav. Bilo bi glupo da se piše isto na dva sajta.
Stari domen (ovaj iz naslova teme) sam prvo ponudio opštinskoj upravi, ali su se nećkali i jebavali me dve nedelje (nije u pitanju bila cena, nisam tražio mnogo) i onda sam prodao prvom ko se javio (ustvari drugom. Mogao sam da prodam Saši Mirkoviću /onaj estradni menadžer ako ga se iko van Bora još seća/ za odličnu kintu, ali to već nisam mogao da uradim ni sebi ni onima koji su se emotivno vezali za "Opštinu", a ima ih prilično).
Taj novi vlasnik je zatim domen ipak preprodao opštinskoj upravi za lovu koju nisam mogao ni da sanjam dok sam ja pregovarao sa njima. Isplao je ustvari da nisu hteli da daju meni.
Na kraju smo ipak svi srećni & zadovoljni.
__________________
RainDog
borstale je offline   Odgovorite uz citat