Pogledajte određenu poruku
Staro 26. 08. 2009.   #150
borstale
A joint a day
Master
 
Avatar borstale
 
Datum učlanjenja: 16.08.2005
Lokacija: Bor
Poruke: 728
Hvala: 170
47 "Hvala" u 30 poruka
borstale će postati "faca" uskoroborstale će postati "faca" uskoro
Pošaljite ICQ poruku za borstale
Default

Grešiš Blues, nego ako ti odgovorim u istom stilu, zvučaće patetično, a nije baš previše ni važno.
tnx oksite.
U lokalnim sredinama daleko od Bg-a je ta priča oko medija bitno drugačija.
U Beogradu imaš desetine i desetine raznih glasila koja izveštavaju o lokalnim temama. Pa i "veliki" mediji daleko češće pišu o beogradskim temama (recimo jutarnji ili popodnevni programi, pa radio stanice, gomila časopisa i dnevnih novina...). Ja recimo sve znam o Apotekarskoj ustanovi Beograd, a ništa o Apotekarskoj ustanovi Bor.
Nemaš u sredinama sličnim borskoj ili negotinskoj načina da saznaš jer imaš samo tu jednu lokalnu televiziju na kojoj ponekad ima servisnih informacija, ali nema analitičkih tekstova, nema kritike ničega. Sve što može da se sazna, sazna se u kafani i tamo se i komentariše.
S obzirom da ne idu svi u kafanu, mi pokušavamo da te priče preselimo na net i u jednom trenutku opstinabor.com je to uspela u potpunosti. 45000 poseta mesečno za grad u kome je biračko telo isto toliko, verovatno znači da je svaki punoletni građanin koji ima pristup netu manje ili više redovan posetilac. To je nešto što u Beogradu ne može da se ostvari, bar ja mislim.
E sada ćemo da pokušamo da taj imidž i posećenost proširimo na celu Timočku krajinu i na primeru Bora se vidi da je to moguće, samo treba mnogo više ozbiljnosti nego do sada.
__________________
RainDog
borstale je offline   Odgovorite uz citat