Pogledajte određenu poruku
Staro 27. 06. 2006.   #8
bluesman
Goran Pilipović
Sir Write-a-Lot
 
Avatar bluesman
 
Datum učlanjenja: 18.05.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.450
Hvala: 288
1.247 "Hvala" u 446 poruka
bluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušatibluesman je osoba koju treba slušati
Pošaljite ICQ poruku za bluesman
Default

I sta ces onda? Kazes "sorry, there's something seriously wrong with your deadline" a on kaze "Thank you. I'll find somebory else"

Ne mislim da treba juriti brzinu po svaku cenu, narocito ne na stetu kvaliteta, ali opet brzina mnogo pomaze, ako nista drugo - imas vise vremena za druge stvari. znaci, ako tebi treba nedelju dana za nesto sto se radi 3 nedelje, imac cele 2 nedelje da odradis jos nesto drugo i zaradis dodatnu kintu, ili cak da se 2 nedelje prevrces po ceo dana na nekom peskiru na nekom bazenu. To je dobar razlog, zar ne?

Ja to ne bih nazivao "brzina" posto je to relevatno za neke sprinterske discipline, meni je blizi naziv "rutina", kao recimo kada "mlada kuvarica" (u smislu sa manje od 2 godine braka odluci da napravi kolac, ona mora da meri na kucnoj vagi "100g oraha, 50g badema, 200g brasna... " i nikako da ispadne kao sto pravi kewa. Medjutim posle malo prakse, domacica ne samo da meri od oka, nego tako potrefi sve prave mere da kolac uvek ispadne dobar
__________________
Goran Pilipović a.k.a. Ugly Fingers Bradley f.k.a. bluesman
I don't always know what I'm talking about but I know I'm right!

Poslednja izmena od bluesman : 27. 06. 2006. u 12:11.
bluesman je offline   Odgovorite uz citat