Pogledajte određenu poruku
Staro 06. 03. 2010.   #41
jablan
VD IT Direktora
Invented the damn thing
 
Avatar jablan
 
Datum učlanjenja: 08.06.2005
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.118
Hvala: 503
1.307 "Hvala" u 282 poruka
jablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamenjablan je pravi dragi kamen
Default

Citat:
Originalno napisao Markok Pogledajte poruku
Значи ако су већина људи у неком друштву православци, они не требају имати никакав утицај на друштво зато што нису сви људи православци?
Ajd zamisli sledeću situaciju: Pošto su većina stanovništva u Srbiji belci, zašto ne bismo i mi belci imali jednog predstavnika? Pa jednog predstavnika mi koji imamo smeđu kosu (i mi smo, jelte u većini). A ove ostale, crnce, žute i plavokose, ko *ebe.

Na kraju krajeva, ako hoćete, skupite se vi vernici, napravite referendum, Srbija više nije parlamentarna demokratija, nego crkvena država, patrijarh nek bude u isto vreme i predsednik i premijer (doduše, čujem da ni on nije baš svima po volji)... Eno na bliskom Istoku mislim da imate par država čiji ustav bi mogli da kopipejstujete, srč-riplejs par ključnih reči i to je to.

Poslednja izmena od jablan : 06. 03. 2010. u 13:49.
jablan je offline   Odgovorite uz citat