Tema: Zapali
Pogledajte određenu poruku
Staro 28. 10. 2010.   #110
3banchi
branislav mandic mando
Wrote a book
 
Avatar 3banchi
 
Datum učlanjenja: 30.10.2009
Lokacija: NS
Poruke: 1.241
Hvala: 261
486 "Hvala" u 189 poruka
3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru3banchi ima spektakularnu auru
Default

Ne znam sta je po vama sustina teksta...ali po meni sustina je apsolutna nekompetentnost ljudi koji se bave nekim poslom (politikom u ovom slucaju) a da prethodno nemaju reference koje bi ih preporucile osim ako te reference nisu pozeljno poreklo, bukacenje i vikanje, uspesnost u prodavanju magle...upravo zbog ovoga oni i ne rade posao kako treba (problem uzroka i posledice)
Tacno je da je to manje vise tako u svim vladama na svetu, bilo i bice...
Tacno da je tako bilo i devedesetih i pre devedesetih
Tacno je da ima konkretno zapazenih netacnosti, bas koje su i nabrojane...
Tacno je da je par likova iz fabule imalo i znacajne privredne uspehe...
Ali je tacno i da su te uspehe postigli pretezno poslujuci sa drzavom ili firmama koje drzava kontrolise u isto vreme kada su bili funkcioneri te drzave.

A sve i da je to samo pljuvacina...ja se ne sekiram puno za opljunute, nece to njih dodirnuti niti im isprazniti dzepove. Ali osecam da je mnogima koji to citaju malo lakse jer nece da gutaju bas svaki brabonjak koji mu serviraju kroz "zvanicne" biografije...naprotiv kad im se skupi u grlu oni ga raknu i bar za trenutak lakse disu.
__________________
...
Ej, živote, teško ovo jebote,
mani me se živote, ti ga nabijem!

Poslednja izmena od 3banchi : 28. 10. 2010. u 10:57.
3banchi je offline   Odgovorite uz citat