Pogledajte određenu poruku
Staro 21. 09. 2006.   #15
Ilija Studen
Direktor Kombinata
Invented the damn thing
 
Avatar Ilija Studen
 
Datum učlanjenja: 07.06.2005
Poruke: 2.669
Hvala: 44
119 "Hvala" u 64 poruka
Ilija Studen će postati "faca" uskoroIlija Studen će postati "faca" uskoro
Default

Citat:
Originalno napisao dedamunila
Trudim se da izbegnem predrasude, a pogotovo se trudim da izbegnem da lupam. Ali mislim da sam u pravu, ovoga puta. Da li znas koliko <TABLE> elemenata ima na prvoj strani ovog threada?

23.

Ovaj forum definitivno zavisi od tabela za layout. Mozda je moglo i drugacije, ali sumnjam - layout mi se cini prekompleksnim za CSS. Takodje, ne zelim flaming: "over and out".
Kratko: pa šta? Gde piše da je ovaj forum savršen primer kako treba da se koriste markup tehnologije propisane od strane W3C-a? Odakle ideja da se polazi od toga kako je vBulletin odličan primer (tačnije, vB markup je ni dobar ni loš, negde između, ali definitvno ne za ugled). Izvesni elementi foruma jesu tabelarni, ali dobar deo nije. Layout ovog foruma može da se postigne bez i jedne tabele. To je činjenica. Takođe, ima dosta prostora za unapređenje markupa.

Uostalom, radite kako vam volja. Samo nemojte da pričate kako su neke stvari nemoguće za realizaciju bez tabela, jer to nije istina. Upravo suprotno, uglavnom ih je moguće realizovati, a time što tvrdite da nije pokazujete da niste uradili svoj domaći i da širite dezinformacije (neko vam može čak i poverovati, a to ne bi bilo dobro ).

Btw, ja koristim tabele - za tabelarne podatke, ali ne i za stvari koje samo liče na tabele. Ima razlike.

Poslednja izmena od Ilija Studen : 21. 09. 2006. u 17:54.
Ilija Studen je offline   Odgovorite uz citat